Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Zuurstof spuiten in de Kortrickvijver

terug naar overzicht

Woensdag, 25 juli 2018

Woensdag 25 juli hebben wij, als HSV Olst, de hulp ingeroepen van de brandweer. Door de hoge temperaturen leek het ons wenselijk om door middel van “neveling van het water’ zuurstof toe te voegen aan de Kortrickvijver. Vooraf hadden we hiervoor enige informatie ingewonnen bij Sportvisserij Oost Nederland. Hoewel het waterpeil in de Kortrickvijver voldoende bleef (met dank aan WDO Delta) vonden wij toch dat we alle mogelijke moeite moesten doen om onze, in april uitgezette karper bestand, zo veel mogelijk te beschermen. 

Onder het kopje Foto's kunt u foto's vinden van deze activiteit. Op deze manier krijgt u enig idee van de inzet van de brandweer. 

Dame & Heren van de Brandweer; Hartelijk Dank !